Op dit moment zijn er problemen met de omgevingen en integraties die zorgdragen voor informatie-uitwisseling tussen verschillende applicaties.
Hierdoor worden bijvoorbeeld nieuwe aanmeldingen van cursisten niet direct verwerkt.
Ook gegevens die vanuit SBS komen nog niet goed door aan andere applicaties.
Het kan dus voorkomen dat mutaties niet direct verwerkt worden en vertraging oplopen.
Er wordt hard gewerkt aan een oplossing samen met andere teams binnen IVT.
Volgende update zullen we sturen rond 13 uur
Update 13:00:
Op dit moment hebben we de omgeving nog onvoldoende onder controle, maar ziet het er wel positief uit door alle ondernomen acties.
We hopen snel met de vervolg stappen te kunnen beginnen.
Zodra we de omgeving weer onder volledige controle hebben, starten we met het opnieuw aanbieden van de berichten die er niet doorheen zijn gekomen en starten we het regulier bericht verkeer weer op.
Volgende update rond 16 uur
Update 16:00:
We hebben de omgeving weer onder controle en zijn gestart met het inlopen op de berichten van afgelopen nacht.
Omdat het onduidelijk uit de analyse was te verkrijgen welke berichten het exact zijn; hebben we besloten alle berichten opnieuw aan te bieden.
Er is gisteren eerder op de dag een publicatie vanuit WOP geweest voor het onderwijs, echter zien we dat zelfs in de nacht nog bepaalde zaken daarvan in de verwerking zaten. Deze verwerking blijft noodgedwongen nog even uitstaan en wordt morgen opgestart als de rest weer bij is.
Het kan dus zijn dat bepaalde zaken die afhankelijk zijn van deze WOP publicatie extra vertraging ondervinden.
Update 20-6-25 13:00:
Helaas hebben we in de nacht van woensdag op donderdag weer een verstoring gehad in onze omgeving.
Natuurlijk is elke verstoring vervelend, maar dankzij deze tweede verstoring, hebben we aanvullende informatie verkregen zodat we samen met andere teams dieper konden zoeken naar de oorzaak van het probleem.
We hebben hierdoor een mogelijke oorzaak kunnen vinden en hebben een noodmaatregel getroffen om verder uitval door deze oorzaak te voorkomen.
Op dit moment doet onze omgeving op de juiste wijze zijn werk en lopen we daadwerkelijk weer in op de achterstand in de gegevens.
Na het weekeinde zal alles bij zijn gewerkt in de systemen, waar nu nog informatie kan ontbreken. Mochten er maandag nog zaken missen, maak daar dan een regulier melding van, dan wordt er specifiek gezocht naar het missende gegeven.